| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

אלומיניום בלגי

האלומיניום הבלגי הוא חומר גלם נפוץ המאפשר ביצוע עבודות שונות ומגוונות בבניה ובשיפוץ. במקרים רבים יכול חומר זה להתאים ליצירת פרופילים שמהווים חלופה מצוינת לברזל. בזכות העובדה שניתן לבצע באמצעותו עבודות בגמישות יתרה, ניתן לכופף אותו לפי הצורך וכך להכין ממנו פרופילים שונים.

תמונה של אלומיניום בלגי


סוגי חלונות ומראה שנשמר

את האלומיניום הבלגי ניתן לשלב עם סוגים שונים של חלונות ושל זגוגיות. הוא מתאים מאוד כאשר רוצים לייצר חלון בעל אטימות מרבית שאיננה הולכת ויורדת עם השנים. הוא יכול להתאים לזכוכית כפולה, לזכוכית שנועדה לספק בידוד יוצא דופן ואפשר לשלב אותו בקלות בחדרים מרכזיים, בחדרי עבודה, במשרדים שונים, אפילו במטבח.

האלומיניום, חומר גלם עמיד למדי מעצם טבעו, עובר בדרך כלל טיפול כדי שיהפוך לעמיד עוד יותר. את האלומיניום הבלגי מרבים לצבוע בצבע מיוחד, גם מן הטעם האסתטי, אך גם על מנת שישמר כפי שהוא, כחדש, לאורך תקופה ארוכה במיוחד. גם לאחר שנים רבות של שימוש יישאר האלומיניום הבלגי בעל מראה יפה ונקי, ללא עיוותים, ללא חלודה וללא קורוזיה. חילופי העונות, שינויי טמפרטורה וקרינת השמש שעושים שמות בברזל, אינם פוגעים באותה הצורה באלומיניום. לאחר ההרכבה, אין צורך לבצע צביעה נוספת והמראה נשמר.

הפתרון לכל חלון

לבד מכל המתואר לעיל, יש עוד סיבות רבות נוספות לכך שהאלומיניום הבלגי הפך לסטנדרט מבוקש כל כך. זאת, למשל, מכיוון שהוא יכול להתאים למרבית סוגי החלונות שניתן להעלות על הדעת. ניתן ליצור פרופיל מאלומיניום בלגי שישתלב עם חלון שנע על גבי מסילה, בהחלקה. ניתן גם לייצר פרופיל שישתלב עם חלון הנפתח כמו דלת מקובלת – באמצעות ציר.

מכיוון שמדובר בפתרון מבוקש מאוד, האלומיניום הבלגי מיוצר כיום בכמויות גדולות ויש גם בשורה של ממש לצרכן. לבד מכך שזהו חומר שקל לעיבוד, כמויות הייצור הגדולות הביאו לירידה במחיר לצרכן. על מנת לקבל את המענה הטוב והמקצועי ביותר, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שעוסקים באלומיניום ובאלומיניום בלגי זה מכבר. כדאי להתרשם מאיכות העבודה, ולא פחות חשוב – מסוגי הפתרונות, העיצובים והגדלים. שילוב בין תמורה איכותית, עמידה ויפה לבין מחיר נוח הינו אפשרי