| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

פרופיל אלומיניום בלגי

מומחי אתר אלומינה מאמינים שאלומיניום מספק עיצוב ויזואלי מרהיב, המתאים למגזרי הבנייה וההנדסה של היום.

אם אתה מחפש פתרונות המציעים אפשרויות עמידות, אתה בר מזל, היות ופתרונות זו המומחיות שלנו. בקטגוריית 'צור קשר' תוכל להשאיר את פרטיך ונציג מטעמנו ישוב אליך עם הצעת מחיר לה לא תוכל לסרב.

מה בתמונה ? וטרינה מאלומיניום בלגי - ויטרינה עם דלתות הזזה בגוון שחור אפור


יתרונות אלומיניום

לא קיים חומר עיצוב אחר המאפשר פתרונות כה רבים מאשר פרופיל אלומיניום בלגי:

* איכות גבוהה של המוצר הסופי.

* קונסטרוקציה טובה יותר לבניית פרגולות אלומיניום.

* תהליכי לוגיסטיקה פשוטים.

* זמן הרכבה קצר.

* עיצוב באיכות גבוהה מתמיד.

צבעי RAL לצביעת פרופיל אלומיניום


עיצוב ייחודי

פרופיל אלומיניום בלגי נושא שילוב ייחודי של עיצוב אטרקטיבי. זהו חומר קל, חזק, עמיד, כרוך בתחזוקה מינימאלית, גמיש וקל לטיפול. הוא עמיד אף בפני ריקבון, ועבר בהצלחה את מבחני הזמן גם לאחר מאה שנים שהוא קיים בשוק.

המתכות הקלות האציליות אותן מציע אתר אלומינה מאפשרות שימוש חוזר לאותן מטרות שוב ושוב, עם השפעה מרשימה ביותר על הסביבה, ואיכות שנשארת לאורך שנים. במילים אחרות, התקנת פרגולות אלומיניום היא בחירה בהשקעה משתלמת ביותר לטווח הארוך.

פרופיל אלומיניום מותאם אישית לצרכים

מאפייני החומר הייחודי של פרופיל אלומיניום בלגי מאפשר אינספור צורות ושימוש יעיל יותר בחומר. לא קיימת מתכת אחרת המשלבת כל כך הרבה יתרונות בתהליך ייצור אחיד.

תודות לשילוב מוצר הידע של הלקוחות שלנו, וידע המומחים מטעמנו בכל הקשור לבניית פרגולות אלומיניום, נעבוד ביחד לתכנון האופטימאלי של מוצרים חדשניים. גלה את היתרונות אותן מספק האלומיניום ליישומים במגוון תחומים רבים. יחד נעצב עתיד בהיר יותר.

ייצור פרגולות

פרגולות אלומיניום הם חומר גלם המאפשר ייצור מיוחד למוצרים מעוצבים. הן מכסות את הגינה ומאפשרת צל למרחב המחיה בחוץ. פרופיל אלומיניום בלגי זמין לייצור ערכות מלאות של פרגולות, או שתוכל לבנות את הפרגולה בשיטת 'עשה זאת בעצמך'.

כל ערכה כוללת את סט העמודות והאביזרים הדרושים להחמיא לפרגולה ולבנות אותה בקלות ובשלמות. בדוק באתר אלומינה את גלריית התמונות על מנת לבחור את הפרגולה המתאימה לך.

מומחי האתר יסייעו לך לבצע סקיצה ראשונה עם ממדים כך שתוכל לבחור את העיצוב בעלות היעיל ביותר לערכה. לאחר ביצוע התרשים הראשון, תוכל לקבל הצעת מחיר משתלמת.