| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

דלתות אלומיניום

דלתות העשויות מאלומיניום, מעניקות ביטחון ושקט לזמן רב. ניתן למצוא דלתות שתהיינה פונקציונליות כגון דלת אלומיניום עם חלון, אשר מחדירות אור לחללים פנימיים שאין בהם מספיק חלונות. האלומיניום, הינה מתכת זולה יחסית, כך שמחירן שך הדלתות יהיה בהתאם. דלתות שעשויות מאלומיניום, כאשר הן באות במגע עם אור, המראה שלהן מיוחד. דלתות אלה, הן קלות משקל מצד אחד, אך חזקות מצד שני. ניתן למצוא בהן יעילות רבה, למשל בדלתות של משרדים וכל חלל אחר שהדלת תתאים לעיצובו. יכולת ההתאמה של מפתחים שונים בדלתות העשויות מאלומיניום היא מדויקת, כך שניתן להתאים אותן לכל גודל של מפתח.

הדלתות של סטאטו - דלתות פנים איכותיות


עיצוב החלון על דלת האלומיניום

גם מהבחינה העיצובית, מתן להזמין חלון מעוצב לכל דלת אלומיניום עם חלון, כך שהדלת תהיה מעוצבת בזכוכית בעלת דוגמא, זכוכית שתהיה חלבית ואטומה למתן פרטיות וכן, זכוכית עם גוונים שונים שיתאימו עם שאר האלמנטים בחלל. דלתות אלה אינן מחלידות, כך שניתן להתקין אותן בכל מקום, גם חללים שקרובים למקור מים, מבלי חשש שתהיה בהן קורוזיה או חלודה. השוק מציע סוגים רבים של דלתות המיוצרות מאלומיניום ומסגריות ונפעלים רבים מייצרות אותן במגוון רב של דגמים שניתן לבחור מתוך הקטלוג.


בחירת דלתות אלומיניום עם חלון

הבחירה של דלת אלומיניום עם חלון ניתנת גם באמצעות גלריות שנמצאות באתרים של מפעלים ויצרניות של דלתות וחלונות מאלומיניום, כך שניתן יהיה לבחור מראש ולדעת מה העיצוב הרצוי לכם. אדריכלים ומעצבי פנים, אוהבים לעבוד עם אלומיניום, היות וחומר שניתן לעצב בקלות וכן, לבצע הזמנה מיוחדת במפעלים או במסגריות השונות ששם מייצרים דלתות אלה שהן דקורטיביות ופרקטיות. יש לברר לגבי המחירים, כך שניתן לחשב גם את העלות של זכוכית דקורטיבית בהתאם לעיצוב שלכם וליהנות מדלתות מעוצבות שיחזיקו מעמד להרבה מאוד שנים.

כדאי להתאים את הדלתות בהתאם לגוון השולט בחלל. את הגוונים השונים ניתן ליישם על כל דלתות האלומיניום, כאשר ישנה קשת רחבה של גוונים, כגון טכניקה מיוחדת של דלת אלומיניום הנראית ממש כמו דלת עץ, גוונים מחוספסים ועוד.