| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

דלתות אלומיניום כניסה ודלתות פנים

דלתות אלומיניום, מהוות תחליף לדלתות העץ המוכרות. דלתות האלומיניום, הן בעלות מראה שונה מזה של דלתות העץ, אך בגלל שהן מיוצרות ממתכת, ישנם עיצובים מיוחדים. לדלתות מראה מתכתי, חלק ומודרני. דלתות אלומיניום כניסה ודלתות פנים, עשויות לכלול חלונות. יש דלתות בהן המסגרת עשויה מאלומיניום כאשר על בסיסה, מורכבת זכוכית. מסגרת האלומיניום מהווה את פרופיל הדלת. מדובר מצד אחד, על מראה מודרני, אך גם על נראה אוטנטי שמשרה אווירה חמימה וטבעית. ניתן למצוא גוונים שונים של דלתות אלומיניום, הן עמידות בפני קורוזיה ואינן מחלידות. ניתן למצוא דלתות העשויות מאלומיניום בכל מיני גדלים, כך שעל פי המידות המדויקות, תוכלו למצוא את הדלת האידיאלית עבורכם, טם לפנים או לחוץ הבית.

דלתות אלומיניום במשרדים

ניתן לראות הרבה משרדים, ארש מותקנות בהם דלתות אלומיניום כניסה ודלתות פנים, היות ובמשרד, יש לדאוג לאור טבעי שיחדור מבעד לזגוגית של דלת האלומיניום, מה שיקנה עבודה נעימה הרבה יותר. קל לתחזק דלתות העשויות מאלומיניום, אם הם לפנים המשרד או אם מחוצה לו. המראה, הינו מודרני ומרשים, מה שישתלב עם הפרקטים והאלמנטים השונים במשרד שיכללו כמובן את הריהוט. חותמת של הידור ועיצוב, זה מה שמקנה לנו דלת האלומיניום. יש להביא אינספור פרטים, כשאר אתם מעוניינים לרכוש דלתו פנים או דלתות לכניסה אם למשרד או אם לבית שעשויות מאלומיניום.

חותמת של הידור בדלתות אלומיניום

אם מנקים את הדלתות, כאשר התחזוקה שלהן היא קלה, המראה של דלתות אלומיניום כניסה ודלתות פנים, יקנה רושם ויוקרה. החומר שממנו עשויות הדלתות, הינה מתכת קלה ומבריקה בגימורים שונים, הכוונה היא כמובן לאלומיניום. אדריכלים רבים, במיוחד אלה שאוהבים את הסגנון המודרני יותר בעל הקווים הישרים והנקיים, יעצבו באמצעות דלתות וחלונות מאלומיניום. גם כמות האור היא גדולה יותר בחדרים של המשרד או של הבית, כך שיש עוד יתרון רב בהתקנת דלתות אלה שיעניקו הרבה, אם לעובדים במשרד, או אם לבני הבית שאוהבים לראות את הנוף מבעד לדלתות, או לחלונות, כאשר כל הפרופילים, עשויים מאלומיניום למראה מושלם, נקי ומואר.