| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

חלונות אלומיניום | תריסי אלומיניום | חלונות אלומיניום מחירים

מה תמצאו כאן ?
 • פתרונות של חלונות אלומיניום למגוון גדלים ופתחים
 • פרופיל לחלונות אלומיניום הכוללים משקופים עיוורים ופרופיל אולומיניום הקפי
 • חלונות אלומיניום לפתח ממד 
 • תריסי אלומיניום
 • אלומיניום לחלונות
כוכב - יצרנית ומשווקת מוצרי אלומיניום

 • סוגי חלונות הכוללים את כל סוגי הפתיחה של חלון אלומיניום
 • חברות ומתקינים בתחום חלונות האלומיניום
 • חלונות בלגי
 • פרופיל בלגי
 • חלונות דמוי אלומיניום וחלונות עץ , מתכת וברזל
גלריית פרויקטים ותמונות מהשטח


מדוע אלומיניום הפך להיות חומר הגלם הסטנדרטי לייצור חלונות? האם אי אפשר להזמין חלונות עשויים ברזל, עץ או אולי אפילו חומר פלסטי פולימרי אחר כלשהו? ובכן, התשובה היא שאלומיניום נחשב לחומר הגלם האולטימטיבי לייצור חלונות בגלל המאפיינים הטבעיים המוטמעים בו, אך לחלוטין איך הכרח לבחור בו כחומר הגלם מהם תייצרו את החלונות לביתכם, ובהחלט יש באפשרותכם לבחון חומרי גלם אחרים, שגם מהם מייצרים כיום חלונות, אם כי ממש לא באוות היקף.


 • מגוון סוגים של זכוכיות - זכוכית חלבית , זכוכית ירוקה , זכוכית שקופה . 
 • מגוון סוגי ציפוי פרופיל - לבן , כסוף , נירוסטה , דמוי עץ ועוד

 


חלונות אלומיניום : חלון אלומיניום מעוצב - פשוט מהמםםםםם!

חלון אלומיניום


חלונות אלומיניום - חלק מעבודות אלומיניום בחו"למתכת קלה ועמידה המתאימה לייצור מבנים בעלי קווים ישרים

האלומיניום היא מתכת קלה מאוד, עמידה מאוד בפני לחות, רטיבות, חום, קור, קרינת שמש וכדומה, ולכן נחשבת למתאימה מאוד לייצור חלונות, הנמצאים חשופים בדרך כלל לכל האלמנטים הללו. כמו כן, חלונות אלומיניום הם פריטים בעלי תצורה מאוד ישרה, ומבוססים על קווים ישרים לרוחב ולגובה. האלומיניום עצמו הוא חומר שהעיבוד שלו מתבצע בדרך כלל על ידי כרסום, מה שיכול להוביל לעלויות גבוהות בעיצובים מיוחדים. עיצובים אלה הם אמנם עיצובים שבמקרים רבים הופכים לאפשריים רק כאשר מדובר באלומיניום, אך עדיין תהליך העיצוב הוא תהליך מעט מורכב.

כל צבעי RAL לצביעה של חלונות אלומיניום
אלומיניום כתחליף לעיצובים בברזל

לבסוף, מתכת האלומיניום נחשבת למתכת זולה הרבה יותר מאשר ברזל, ואפילו מעץ הדורש תהליך עיבוד רב ויקר על מנת שיוכל לתפקד כחלון חזק ועמיד. האלומיניום יכול להוות גם תחליף לברזל בעיצובים מורכבים יותר, לרבות תחליף לחלונות בלגיים מעוצבים אותנטיים שעשויים בדרך כלל מברזל. ניתן ליצור פרופילי אלומיניום דקים מאוד וחזקים, להעניק להם מראה של ברזל גס ומחוספס, וליצור חלון אלומיניום בלגי קל יותר, זול יותר ועמיד יותר.

תמונות של פרויקט חלונות אלומיניום לבית פרטי - אלומיניום זול בצבע לבן 

חלון אלומיניום

הכל אפשרי, אך יש לשקול את כלל ההיבטים

אחרי שאמרנו את זה, יש באפשרותכם בהחלט לבחור בחומרי גלם אחרים לייצור חלונות לבית. תוכלו לעשות זאת באמצעות עץ, באמצעות ברזל, באמצעות שילוב של חומרים פולימריים ופלסטיים, או באמצעות שימוש באלומיניום לשילוב אלמנטים של עיצוב. כל האפשרויות פתוחות בפניכם, אך עליכם לקחת בחשבון את כלל המאפיינים, היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם לפני שאתם מקבלים החלטה. חלונות אלומיניום הם בהחלט החלונות בעלי התצורה האטרקטיבית ביותר, העמידה ביותר והזולה ביותר מבין כל החלופות.


מגוון דוגמאות וסגנונות של חלונות אלומיניום - חלון אלומיניום מעוגל , חלון אלומיניום עם קשת , חלון אלומיניום עגול ועוד


תמונה של מפעל לחלונות אלומיניום - יצרן אלומיניום 

יצרן חלון אלומיניום

צבעי אלומיניום - צבעים של אלומיניום לפרופיל חלונות אלומיניום רגיל , בלגי - הצביעה באבקה בתנור או בהתזה


צביעת אלומיניום - צביעת חלונות אלומיניום

את התכונות של מתכת האלומיניום, כולנו כבר מכירים אך את שיטות הצביעה של מתכת זו , לא כולנו מודעים לה. לרוב, חלונות, תריסים, פרגולות, סוככים ומוצרים רבים שונים נצבעים בגוונים המיוחדים למתכת זו. ניתן למצוא צביעת אלומיניום- צביעת חלונות אלומיניום בכל צבעי הקשת וכן, צבעה מיוחדת שמקנה תחושה של עץ בכל מוצרי האלומיניום הקיימים לבית או לעסק כגון:

* פרגולות

* חלונות

* תריסים

* שערים

* גדרות

* חיפוי למבנה

* חניות

ועוד כל מיני מוצרים שאנשים אוהבים את מראה העץ החמים, מבלי שתהיה בו תחזוקה מיוחדת. צבעים אלה בכל הגוונים, עמידים בתנאי מזג האוויר במיוחד בארץ, כאשר מזג האוויר הוא חם ומלא בלחות.

צבעים מיוחדים שמתאימים לצביעת האלומיניום

ישנן שיטות שונות עבור צביעת אלומיניום- צביעת חלונות אלומיניום, כמו למשל שימוש באבקה מיוחדת והכנסת האלומיניום לתנור. כאשר אדם מזמין עבודת אלומיניום כמו תריסים , חלונות פרגולות ועוד, העבודה נעשית במפעל שבו מייצרים פרופילים מאלומיניום, חלונות, תריסים ומוצרים נוספים לבית או לבית העסק. כאשר מדובר על תהליך צביעת חלונות אלומיניום או מוצרים נוספים לבית, באמצעות האבקה,, הפרופיל עובר ניקוי וטבילה באמבטיה כימית, מה שיותר הגנה מלאה על הפרופילים. בדרך זו, האבקה נדבקת טוב יותר לפרופיל.

צבעים שונים המתאימים לצביעת חלונות ותריסים מאלומיניום

ניתן למצוא צבעים שונים וברק מיוחד על פי דרישת הלקוח, כאשר מדובר על צביעת אלומיניום- צביעת חלונות אלומיניום. יש כאלה שאוהבים את המרקם המחוספס יותר על האלומיניום הטקסטורה היא טקסטורה חולית וישנם 60 גוונים בסדרה זו שחלק מהם משולבים באפקט מתכתי. גם הצבעים המתכתיים מקנים לפרופילים שונים מאלומיניום, אפקט מתכתי בגוונים יוקרתיים וניתן למצוא 6 גוונים של גוון מתכתי.

צבעים מסוג "סופר דור" מצטיינים בעמידות גבוהה וההרכב בכימי המשופר יותר של הצבע מקנה רמת עמידות גבוהה. הצבע הינו מט משי ויש בו מעט ברק. ישנם צבעים ייחודיים לאלומיניום העמידים בפני קרינת UV של השמש צבע זה, נקרא "פולי קריסטל" והוא בעל ברק משי ועמידות גבוהה גן בפני שריטות ושחיקה. לפני הצביעה, בררו היטב באילו צבעים יצבעו את החלונות שלכם ומה הצבע העמיד ביותר.

מה בתמונה ? חלון אלומיניום בדוגמא של חלונות עץ של פעם...