| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

חלון אלומיניום מבודד

הזמנה והתקנה של חלון אלומיניום מבודד הינו תהליך די מורכב במידה ואתם משפצים את הבית ויש לכם קבלן שיפוצים כדאי כי יהיה לו איש אלומיניום המתמחה בעבודות אלה. הקבלן, יחפש אנשי מקצוע זולים יותר, מה שעשוי לפגום בעבודה מדויקת. חלונות אלומיניום חייבים כי העבודה תהיה מדויקת בכדי לקבל תוצאה של חלונות תקינים ובידוד מושלם, הגד החום והקור. גם הזכוכית בחלונות האלומיניום, צריכה להיות מבודדת והגוון של הפרופילים לא ידהה או שיתקלף.

חלון מבודד מעוצב - החלון מבודד מרעש , מחום  , מקור


בישראל, חלונות אלומיניום נפוצים מאוד יש בהם יתרונות רבים ואם אתם בונים בית חדש או משפצים בית קיים, כדאי לשים לב לעבודה מושלמת ומקצועית ושתהיה לה אחריות מלאה. ככל שיש הבדל, בין הטמפרטורה ש חוץ ופנים הבית, כך יש לשים לב בהתקנת חלון אלומיניום מבודד, כך שיהיה נעים בבית ולא יחדור קור או חום וכן, נשקיע יותר באנרגיה של הבית.

מניעת אפקט החממה בבית בתקופת הקיץ

ישראל הינה מדינה חמה מאוד, ברוב תקופות השנה למעט בחורף, כאשר הוא די קצר, כולנו סובלים מחום בגלל השמש הקופחת, במיוחד בשעות הצהריים. יש לחסום את הקרניים האולטרה סגוליות בכמה דרכים. ניתן לבצע זאת, באמצעות ווילון פנימי, תריס חיצוני או צלון. גם פילם כהה על זכוכית החלון יכול להיות יעיל, אבל הדבר הנכון ביותר לעשות הינו התקנת חלון אלומיניום מבודד ולהתקין בחלון זכוכית טריפלקס שבה ישנו פלסטיק בין שתי השכבות של הזכוכית. שימוש בזכוכית בידודית שיש בה אוויר כלוא בין שתי לוחות הזכוכית, יכול להוות את הפתרון הנכון לבעיה זו.

יש לציין, כי חלונות האלומיניום יכולים להיות נעולים לבידוד וזאת, כאשר העבודה הינה מדויקת, כאשר המסגרות של חלונות אלה חופפות והאטמים מורכבים בהם כפי שצריך. על מנת שהחלון יהיה אטום, יש צורך לכלוא את האוויר בין שני קווי האטמים.

צאי בידוד בפרופיל אלומיניום לבידוד מושלם

מתכת מסוג אלומיניום, ידועה כמוליכת חום וקור ולכן, נראה אותה גם בתנורי הסקה. היום ניתן למצוא תאי בידוד ייחודיים בפרופילים מאלומיניום מה שיחסוך חכם 40% בשימוש באנרגיה כלומר מצריכת החשמל הממוצעת שלכם. יש לציין כי חלון אלומיניום מבודד היטב, עם זכוכית בידודית, בעובי של 44 מ"מ יאפשר לכם בידוד מושלם, הן בימי הקיץ והן בימי החורף. יש לפנות לחברו או מסגריות שיש להם שנים רבות של ניסיון בפרופילים והתקנת חלונות ותריסי אלומיניום, כך שתהיו בטוחים בעבודה מדויקת ובידוד מושלם בכל עונות השנה.

חלון בודד מרעש מקור מחום עובר תהליך ייצור ארוך מהרגיל - המפעל בפעולה : מבט של ייצור חלון מבודד מרעש


חלון אלומיניום מבודד עם פתיחה מלמעלה