| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

חלון הזזה : חלונות הזזה - אלומיניום וחלונות דמוי אלומיניום

ישנם חלונות בעלי סגנונות ומנגנונים שונים כמו חלון הזזה, אשר הפך להיות פופולרי. ניתן למצוא סגנון מודרני, סגנון קלאסי או וינטג'. גם ויטרינות לסלון או ליציאה למרפסת, הם בעלי מנגנוני הזזה. יש לדאוג כי המסילות תהינה נקיות, כך שהחלונות יוכלו להיפתח באופן יעיל וחלק. יש לערוך סקר שוק, בכדי לבדוק את המחירים וכן היצרנים שיהיו מקצועיים, היות ועבודות אלה מצריכות דיוק רב. חשוב לאחר שביצעתם סקר שוק, לא ללכת על המחיר הזול ביותר, היות וחומר הגלם, עשוי להיות לא איכותי וזו הסיבה של המחיר הזול. בחרו קבלני אלומיניום שיש להם תיק עבודות, כך שתוכלו להתרשם מהעבודות שביצע הקבלן וכך תוכלו להחליט טוב יותר.

תמונה של חלון הזזה - חלון הזזה עם אפשרות לפתיחה לכניסת אוויר


החלונות העיקריים בבתים השונים- חלונות הזזה

כולנו יודעים, כי חלון הזזה הינו חלון ההזזה העיקרי ברוב המפתחים בבית. יש להשקיע מחשבה רבה בבחירתם, היות וישנם פרופילים רבים לחלונות מסוג זה ויש לבחור את העיצוב המתאים והפרקטי ביותר. שימו דגש על כמה פרמטרים עיקריים, כגון המיקום של הבית, אם נמצא במקום קר או חם ולכן הפרופיל של החלון חייב להיות תרמי אם קיימים מפגעי מזג אוויר כגון רווחות חזקות. יש לדאוג כי הפרופיל יהיה איכותי. אם הבית יהיה בעל בידוד אקוסטי כי הוא נמצא באזור רועש, כך שיש לדאוג לבידוד זה. ניתן למצוא חלונות בעלי מנגנוני הזזה, בדגמים ועל פי הצרכים של כל אחד.

המפרט של חלונות הזזה

יש לדעת, י מפרט של חלון הזזה, בנוי משתי יחידות הזזה שהם הפאנלים. חלונות אלה, זזים על מסילה ומכאן שמם . ישנו ניצול מלא של הקיר וכן, ניצול מרבי של החלל שהוא סמוך לחלון. תוכלו להזמין חלונות הזזה שהם מתאימים לרוב: לנטבח, לחדרי שינה, חדרי שירות, פינות ישיבה ומקלחות. כל האביזרים השונים של הפרופיל שמהם יורכבו חלונות שנעים על מסילה, כך שיתאימו גם לסוג התריסים. המראה יהיה מעוצב ונעים, על פי הבחירה והעיצוב שלכם. חלונות ותריסים, מיועדים לנוחות , עיצוב ופונקציונליות ולכן הם צריכים לתפקד באופן תקין למענכם ולמען בני הבית.