| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

חלונות עם בידוד לקור וחום

כאשר אנו בונים בית חדש, או משפצים בית קיים, הדבר הראשון שנעניק לו תשומת לב מיוחדת יהיה חלונות עם בידוד לקור וחום. יש לשים לב לבידוד תרמי ובידוד אקוסטי, כך שתוכלו ליהנות מבידוד מקסימלי ומנטרול רעשים חיצוניים לחיים שלווים יותר בביתכם ותקשורת טובה עם בני הבית. יש לדעת, כי חלונות מבודדים, חוסכים לנו באנרגיה, כלומר בחשבון החשמל שלנו. חלון איכותי הינה השקעה חכמה ויש למצוא את החלונות המבודדים ביותר ואת השכלולים העכשוויים בתחום.

בידוד לקוי במפתחי הבית, גורם להוצאות מיותרות, לקור או חום, כאשר רוח חודרת מבעד לחלונות או שהחום חודר לביתנו. הגורם המשפיע ביותר של בידוד הוא החלונות, עם לא יהיה בהם בידוד נכון, אתם תסבלו גם בימי החורף וגם בימי הקיץ. זו הסיבה שיש לפנות למומחים העוסקים עם חלונות עם בידוד לקור וחום. רמת האטימה של החלונות חייבת להיות אטומה לחלוטין. גם בדגמים של חלונות שונים, כמו חלון בלגי, ניתן למצוא את הבידוד המקסימלי בחלונות אלה.

ראו את ההבדל בזכוכית לחלון - יש זכוכית מבודדת מקור ומבודדת מחום ויש זכוכית שלא . כך תרגישו או לא תרגישו את הקור בחורף ובקיץ את החום.


התמונה של הזכוכית מקרוב - שלחנו את הצלם לצלם ולראות את ההבדל של הזכוכית! 

אז מהו בידוד תרמי ואיך הוא משפיע על החלונות שלנו?

בידוד תרמי הוא כמו תרמוס. אם אנו מעוניינים שהקפה או התה שלנו יהיה חם למשך שעות, אנו נשפוך אותו לתוך תרמוס, אשר ישמור על חום הקפה או התה. גם בבית, אנו מעוניינים כי בתקופת החורף למשל, החום יישאר בבית ולא יברח דרך החלונות החוצה. יש לתשומת לב לחלונו ולדלתות , לבדוק כי אין חריץ או שהחלונות אינם מבודדים היטב, מה שיגרום לבית להתקרר מהר יותר. זו הסיבה שיש למצוא בעל מקצועי המתמחה בייצור והתקנת חלונות עם בידוד לקור וחום. בגלל הקדמה והטכנולוגיה אשר אינם מפסיקים מלהפתיע אותנו, ניתן למצוא שכלולים בתחום כמו חלונות אלומיניום עם PVC, שאינם מוליכים חום וקור.

ציפוי החלונות שיש לנו בבת, שונה מהציפוי שיש לנו בחלונות הרכב. חלונות מבודדים, יחדירו אור לבית, אבל ימנעו מהחום לחדור בו. ניתן למצוא שני סוגים של ציפויים לחלונות הבית יש ציפוי רך ויש את הקשה. בחו"ל למשל, ניתן לראות על הזכוכית, את כמות הקרינה העוברת.. יש לברר לגבי כל הטכנולוגיות החדשות שקשורות אל בידוד הבית. בדרך זו, תהיו בטוחים שיהיה לכם נעים לשהות בו גם בקיץ וגם בחורף ויהיה לכם חיסכון רב בהוצאות החשמל. אם אתם בונים בית, שאלו את הקבלן חגבי בידוד החלונות, במיוחד אלה שפונים לכוון דרום.