| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

חלון דריי קיפ

בית ללא חלונות הוא אנו בית מושלם. המפתחים של ביתנו יש להתקין בהם חלונות ודלתות, כך שניתן יהיה להחדיר אור ואוויר הביתה. יש להתקין כמה חלונות, כך שיפיחו חיים, פרקטיות ועיצוב מתאים יש לזכור, כי חלונות מסוימים מהווים פרצה לגנב ולכן, יש לדאוג למנגנוני הגנה עבורם. ישנם סוגים שונים של חלונות, אשר רובם היום עשויים מאלומיניום. אחד מהחלונות שנראים יותר הינו חלון דריי קיפ. מדובר על חלון, אשר יש בו ציר רגיל שמשלב אפשרויות פתיחה שונות, כגון פתיחה חלקית של החלון בחלקו העליון של החלון כלפי פנים.

היכן כדאי להתקין חלונות דריי קיפ?

על מנת שתדעו, היכן כדאי להתקין חלון דריי קיפ, בגלל שהפתיחה של חלון זה הינה חלקית, כדאי כי תתקינו אותם בחדרי הילדים, במיוחד אם הם ממוקמים בקומות גבוהות, מה שישמור על ביטחונם. חלון זה, מאפשר להחדיר אוויר בצורה מבוקרת לבית או לחדרים בהם נמצאים חלונות מסוג זה. חלו זה, אינו נפצח בקלות, כך שתוכלו להיות שקטים יותר לגבי ילדיכם. החלונות היום, אינם רק שימושיים, כי אם גם מהווים קישוט עיצובי שיש להתגאות בו. ניתן להזמין חלונות מסוג דריי קיפ בגוונים ובטקסטורות שונות וייחודיות.

נעילה משופרת של חלונות מסוג דריי קיפ

יש לצין כי חלון דריי קיפ, הוא בעל נעילה משופרת. המסייעת לבידוד טוב של החלון. יש למצוא את הזכוכית המתאימה, כך שתהיה פרקטית כמו בידוד יעיל מור וחום , רעשים וכן ניתן לעצב אותה בדוגמאות מרהיבות, מה שיקנה יופי ועיצוב טוב יותר ובעל טעם מעודן לבית. בין היתרונות של חלונות מסוג דריי קיפ, ניתן למצוא את היתרו של החדרה חלקית של אוורור חיצוני לחדר מה שיקנה אוורור נעים ומבוקר יותר. מי שמעוניין לנצל היטב את חלל החדר, עליו לדעת, כי חלונות מסוג דריי קיפ אינם תופסים מקום. יש לבר לגבי המחירים, הגוונים, סוג הזכוכית והטקסטורות השונות. כדאי כי תהיינה לכם המלצות על בעלי מקצוע בתחום האלומיניום, כך שתהיו בטוחים, כי גם חומר הגלם וגם ההתקנה, יהיו איכותיים.