| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

מה תוכלו למצוא כאן ?

 • פרגולות אלומיניום במגוון סוגים הכוללים פרגולות נפתחות עם גג חשמלי או מתכוונן או פרגולת אלומיניום בשלל עיצובים וצבעים
 • פרגולת אלומיניום מרחפת - פרגולת אלומיניום תלויה

פרגולה חשמלית לגינה או למרפסת לא יכול להיות מושלם בלי הגריל גז של WEBER

ראו תמונה של פרגולת אלומיניום תלויה>>

פרגולה תלויה
 • שילוב של אלומיניום ורפפה מאלומיניום - חשמלי - גג חשמלי בעיצוב מרשים
שילוב בין פרגולת בטון וגג אלומיניום חשמלי - רפפה חשמלית מאלומיניום - עיצוב מרשים במיוחד!


 • פרגולה מעוצבת במגוון סוגים של אלומיניום
 • פרופיל לפרגולה אלומיניום לבניית עצמאית של הפרגולה - פרגולה עשה זאת בעצמך
 • פתרונות לפרגולות אלומיניום הכוללים גגות , מאווררים ותאורה לפרגולה
 • צביעה של פרופיל פרגולה במגוון צבעים בתנור או בהתזה.
 • פרגולה במידות גדולות מאוד !!!
ראו פרגולת אלומיניום בצבע חלודה חום מוברש בגודל גדול מאוד XL>>

 • מחסן אלומיניום הכולל פרופילים שונים
 • סגירת אלומיניום - סגירת פרגולת אלומיניום עם ויטרינות וחלונות אלומיניום
 • סגירת חורף למסעדות ובתי קפה
 • תמונות של פרגולות , עבודות ופרויקטים בתחום האלומיניום
מגוון פתרונות הצללה באלום חיפה

גלריית תמונות של פרגולה , גוונים ופרופילים של פרגולות אלומיניום

aluminum pergola new design 
מגוון פתרונות של פרגולות למרפסת , לגני אירועים , לבתי קפה ומסעדות

התקנת פרגולת אלומיניום על גג אולם אירועים 

פרגולות אלומיניום – מה כל כך מיוחד בהן?

אז החלטתם להתקין פרגולה על הדק שלכם, עכשיו כל שנותר לכם להחליט הוא איזה סוג פרגולה תבחרו. יש הרבה סוגים שונים של פרגולות- יש פרגולה מעץ ויש פרגולות חשמליות, כאשר הסוג הטוב ביותר של פרגולות הוא פרגולות אלומיניום. פרגולות אלו הן איכותיות מאוד, הן עמידות בפני מזג אוויר והן מאוד אסתטיות למראה. פרגולות האלומיניום יעניקו למרפסת שלנו מחסה טוב בפני הגשם ופני השמש. זאת ועוד, פרגולות אלומיניום הן פרגולות שהאיכות שלהן מוכחת לפי כל הפרמטרים המקצועיים של מראה, איכות החומר, אורך חיי המוצר ובטיחות המוצר, בכל הממדים הללו לפרגולות אלומיניום יש ציון מצוין.

picture : pergola aluminum


פרגולות אלומיניום – למה בחירה בהן היא בחירה מעולה?

למה בחירה בפרגולות אלומיניום היא בחירה מעולה? פרגולות אלומיניום מהוות בחירה מעולה של פרגולה למרפסת שלנו כי פרגולות אלו הן הפרגולות הטובות ביותר שיש היום לשוק להציע לנו. לא משנה אם אנחנו רוצים את הפרגולה לבית הפרטי שלנו או לגן אירועים שאנחנו מנהלים פרגולה מאלומיניום היא פרגולה איכותית מאוד שתשמש אותנו למשך שנים רבות ותחזיר את ההשקעה בה. פרגולה מאלומיניום היא פרגולה שעשויה ממתכת האלומיניום והיתרון של פרגולה זו הוא האלומיניום שמהווה מתכת על – מתכת טובה במיוחד ואיכותית של מחלידה (כמו ברזל למשל) ומחזיקה מעמד שנים רבות.

תמונה של התקנת פרגולה - פרגולת אלומיניום עם גג נפתח - פרגולה בציפוי דמוי עץ ליופי של העץ והעמידות של פרגולת אלומיניום נגד תנאי מזג אוויר כמו גשם ושמש


מה בתמונה ? גגון חשמלי של פרגולה חשמלית - בתמונה אפשרות לגג  חשמלי עם בד עליון שנפתח ונסגר על ידי פקודה מהשלט הרחוק


פרגולות אלומיניום – מתי הזמן הטוב ביותר להתקין אותן?

מתי הזמן הטוב ביותר בו נוכל להתקין את הפרגולה בבית שלנו? הזמן הטוב ביותר להתקנה של פרגולות אלומיניום ופרגולות בכלל הוא עונת הקיץ. בקיץ מזג האוויר נוח ואנחנו לא צריכים לחשוש מגשם שיפסיק את העבודה של ההתקנה באמצע. התקנה של פרגולה בקיץ תהיה מהירה יותר מאשר התקנה של פרגולה בחורף ואילו הסתיו והאביב הם גם זמן טוב להתקין בו פרגולה בבית שלנו – למרות שאנחנו צריכים לקחת בחשבון את מזג האוויר הלא צפוי שיש בעונות אלו.

סגירת פרגולת אלומיניום לבריכת שחייה - פרגולה מקורה לבריכות שחייה וחלל ציבורי שיש לסגור


אולם תצוגה של פרגולות אלומיניום


קולקציית פרגולות אלומיניום חדשה במגוון צבעים - צביעה בתנור עם אבקה - צבעים מרעננים מחכים לנו בקיץ. פרגולה לגינה , פרגולה למרפסת ופרגולה חייבת בצביעה איכותית בגלל החשיפה לתנאי מזג אוויר ישראלי הכולל שמש חזקה.צביעת פרגולה בתנור עם אבקה - צביעת פרגולת אלומיניום עוברת תהליך בגלל החשיפה התמידית לשמש


פרגולות אלומיניום – הדרך הטובה ביותר לשדרג את חוויית המגורים שלנו....

פרגולות אלומיניום הם הדרך הטובה ביותר שבה נוכל לשפר את איכות החיים שלנו, איך? פרגולות אלומיניום יעניקו לבית שלנו מראה יוקרתי ומבוקש. כל מי שיש לו בבית פרגולה מאלומיניום נהנה משעות רבות של בילוי תחת קורתה בחורף, בסתיו ובאביב וכמובן גם בקיץ. פרגולה מאלומיניום היא הפרגולה הטובה ביותר שאנחנו יכולים להתקין בבית שלנו, שכן היא תעניק לנו הזדמנויות רבות לבלות בחצר הבית שלנו בלי לחשוש מגשם או מהחום של השמש. הפרגולה תעניק לנו מחסה בפני הגשם בחורף הגשום וצל מפני השמש החמה בצהרי היום


בקיץ. פרגולה זו לא רק תשדרג את חוויית המגורים שלנו אלא תעלה גם את ערכו הכספי של הנכס שלנו ואם יבוא יום שנרצה למכור אותו נוכל לעשות זאת תמורת סכום גבוהה.

פרוייקט גג ענק של אלומיניום - קורות אלומיניום לפרגולה מקורה מאלומיניום


פרגולה אלומיניום


אנחנו חיים בעולם מודרני שמתפתח בטכנולוגיה שלו. כל יום נכנסים אלינו הבית סיפורים על המצאות חדשות בתחומים קיימים. אם בתחום האוכל, אם בתחום רפואה, ואם בתחום הבנייה. מכיוון שאנו עוסקים בתחום האחרון, נרחיב מעט על תחום הפרגולות שנבנות בחומרים מיוחדים, כדוגמת פרגולה אלומיניום.


תמונות של פרגולות אלומיניום - סגירת פרגולת עץ עם פרופיל אלומיניום הקפי - למי שיש פרגולת עץ ורוצה לסגור עם אלומיניום -אחרי ההתקנה תוכלו לשבת תחת הפרגולה ולהגדיל את חלל הבית שלכםמה בתמונה  ? פרגולת אלומיניום עם גג פתוח וקורות אלומיניום - ניתן לשים בזמן השמש או הגשם לוחות קש , עץ או פלסטיק

גגות לתשתית לפרגולה מאלומיניום - יש לכם פרגולת אלומיניום בלי סגירה ? סגירת אלומיניום לפרגולת אלומיניום


המיוחד בסוג זה של פרגולות, היא העובדה שכל פרגולה אלומיניום עשויה מקורות הבנויות באלכסון, קורות אשר להן צפיפות רבה יותר מאחרות. דבר זה בעצם מקנה יתרון אדיר שכן ניתן לווסת את קרני השמש דרך הקורות הללו. יחד עם זאת הפרגולה קלה יותר. האלומיניום המצוי על הפרגולות גם אינו מחליד בקלות, ובכך מאריך את חיי הפרגולה עצמה. בנוסף לזאת, פרגולה אלומיניום מתבשמת ביתרון אחר שמעניק לה נקודות זכות רבות – היא איננה דליקה, כמו פרגולות הבנויות עץ. מי כמונו למודי הניסיון יודעים שבטיחות קודמת לכל. העובדה שפרגולה העשויה אלומיניום איננה דליקה מאפשרת לנו לישון רגועים יותר בלילה.

פרגולת אלומיניום למרפסת שמש


השימוש של פרגולה אלומיניום מתבצע לרוב במשטחים פתוחים בלעי משמעות כלשהי. למשל, במפרצי חנייה בבתים פרטיים, שם אנחנו לא רוצים לגרום לפגיעה של מזג האוויר במכוניות שלנו, לאור השמש לשרוף, ולגשם לחלחל (במיוחד שרוצים להיכנס לרכב). בנוסף, אנחנו לא רוצים שהפרגולה עצמה תיפגע, ולכן לא בונים פרגולות מתכת או אלומיניום מעל חניות פרטיות.

עוד פרוייקט ציבורי שלנו - התקנת פרגולת אלומיניום עם פרופיל אלומיניום וגג עם פרופיל אלומיניום שפתוח לשמים


לאחר שמנינו את יתרונות פרגולה אלומיניום, קיים גם יתרון נוסף – הקירות התומכים את הפרגולה משמשות בעצם גם לתמיכת המבנה עצמו. מכיוון שהקירות והמוטות בנויים מחומרים חזקים – אין הן רק נשענות על הקירות החיצוניים של הבית. הן גם עוזרות לתמוך בקירות ובמבנים אחרים הצמודים לפרגולה עצמה. לסיכומו של דבר למדנו כי שימוש באלומיניום בבניית פרגולות הוא נפוץ ובעל יתרונות רבים.

פרגולה מרחפת תלויה על הקיר עם כבלים - להצללה של חזית כניסה של חנות , בית או במרפסת עם כיוון לשמש


פרגולות אלומיניום עם גג סולארי 
מה בתמונה ? פרגולת אלומיניום : פרגולה חשמלית נפתחת ונסגרת

מה בתמונה ? פרגולה אלומיניום - הצללה למרפסת שמש או גינה עם דק ומערכת ישיבה מעץ

האם גם אתם מעוניינים להוסיף פרגולה לחצר שלכם? חושבים שהחצר כולה תראה טוב יותר עם פרגולה יפהפיה אשר מצילה את כל הסביבה והופכת את החצר שלכם לחצר שבה כולם רוצים להיות כל הזמן? מצוין, כי הגעתם למקום הנכון. במאמר קצר זה לא נספר לכם על היתרונות של הפרגולה, מאחר ועליהם אתם כבר יודעים, אלא נרצה לספר לכם על היתרונות המיוחדים של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות רגילות מעץ. מסתבר שלפרגולות אלומניום יש יתרונות רבים על הפרגולות הרגילות, ולמרות מה שהורגלנו לחשוב, אין מדובר בפרגולות פחות איכותיות או בפרגולות שעולות הון תועפות. פרגולות אלומניום הם הדבר הבא בכל הנוגע לעיצוב הבית ועיצוב החצר, והם השם החדש כשמדובר על פרגולות לבתים פרטיים וגם לעסקים.

פרגולת עץ – חסרונות רבים

לפרגולת עץ ישנם חסרונות רבים אשר הרבה מאוד אנשים אינם מודעים אליהם בזמן שהם בוחרים לעצמם פרגולה. פרגולת עץ עשויה, מה לעשות, מעץ, ועץ הוא חומר אשר נשחק בקלות משני החומרים השוחקים ביותר שקיימים בטבע – אש ומים. מאחר והעץ הוא חומר כה פגיע לאש ולמים, יש להיזהר מאוד בשימוש בו ובתחזוקה שלו. בנוסף, בתוך העץ יכולים למצוא את ביתם החמים מיני חרקים, מכרסמים ומזיקים מסוגים שונים, אשר מכרסמים דרך העץ ביתר קלות, ויכולים להביא לנזקים אסתטיים ואף לנזקים של ממש, במקרה ובו הם מחלישים את קורות העץ התומכות בפרגולה.

פרגולת אלומניום – כל מה שרציתם בפרגולת עץ, ועוד יותר

אנשים רבים כבר מתחילים להפנים כי פרגולות העץ אליהן הם רגילים ואותן הם אוהבים, הינן מלאות בחסרונות ובסכנות שונות. לכן, ניתן כבר היום לראות עלייה חדה במכירות של פרגולות העשויות מאלומיניום. פרגולות כאלה הן קלות ביתר להתקנה ולאחזקה, הן מאפשרות לכם חופש פעולה כמעט מוחלט בנוגע להסרה, הוספה והחלפה של שלבים, ואפילו מאפשרת לכם בנייה של פרגולה חשמלית.

פרוייקט הצללה


פרגולה חשמלית – הטכנולוגיה החדישה ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה חשמלית העשויה מאלומיניום היא פרגולה שניתנת לפתיחה ולסגירה באמצעות כפתור, ממש כמו תריס רגיל.

אלומיניום לפרגולה

פרגולה יכולה להיות תוספת מעולה לבית הפרטי. פרגולה יכולה להתאים מאוד לדירת גן ויש גם דגמים שיכולים להוות תוספת נפלאה גם למסעדה, לבית קפה או לצימר מסוגנן. מי שרוצה ליהנות ממוצר איכותי במיוחד, ייטיב לעשות אם יזמין דגם שעשוי מאלומיניום. דגם כזה עמיד יותר בפני מזג אוויר קשה והוא אינו מצריך תחזוקה מתישה מן הסוג שמכיר כל מי שיש לו פרגולה מעץ. זאת ועוד, לא חייבים להזמין פרגולה עם התקנה. מי שיש לו כמה כלי עבודה ואינו חושש מהרכבה עצמית יוכל ללא קושי לעשות את העבודה באמצעות אלומיניום לפרגולה. כל מה שיש לעשות הוא להזמין את הערכה, שמגיעה מוכנה להרכבה. לאחר מכן יש לפעול על פי ההנחיות, להרכיב וליהנות מפרגולה מושלמת, בעיצוב נהדר.


פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך

מי שיודע לעבוד עם הידיים, מי שיש לו מספר כלי עבודה ואוהב להרכיב דברים בעצמו, לא יתקשה להרכיב פרגולה. אלומיניום לפרגולה מגיע בערכות שונות, כך שניתן להזמין את הדגם הרצוי לכם. אפשר להזמין כך פרגולה קטנה בגודלה וקומפקטית מאוד. אפשר להזמין פרגולה תלויה, שניתן לחבר לקיר באמצעות ברגי ג'מבו גדלים. אפשר להזמין פרגולה גדולה ורחבה, שאפשר לשבת תחתיה בצל גם אם מדובר במספר גדול של אנשים.

פרגולה והתקנה במחיר משתלם

לא רק אנשים שמרכיבים את הפרגולה בעצמם מזמינים אלומיניום לפרגולה. גם מתקינים למיניהם מזמינים אלומיניום בכמויות גדולות, כדי לענות על הביקוש. מסתבר שגם אם מזמינים פרגולה עם התקנה, ההוצאה בהחלט סבירה והמחיר אינו מרקיע שחקים. זאת ועוד, מכיוון שלאחר ההתקנה מקבלים פתרון שמחזיק מעמד לשנים ואין צורך לצבוע או לשמן (כפי שצריך לעשות בפרגולת עץ) הרי שמחיר הנוח מתברר כנוח באופן מיוחד. זוהי הוצאה חד פעמית ונהנים מהתוצאה לאורך זמן.

סגירת מרפסת עם פרגולת אלומיניום עם סגירת חורף


עוד כדאי לדעת שפרגולה מאלומיניום יכולה לכלול מנוע חשמלי. כך ניתן ליהנות בדיוק כפי שרוצים. אם רוצים מחסה מגשם או משמש חזקה – סוגרים את הגג. אם רוצים ומזג האוויר מתאים, אפשר להפעיל את המנוע, לקפל את הגג והכל נראה אחרת. כך או כך, זהו פתרון מושלם לגינה, לגג ואפילו למרפסת.

גגון פרגולת אלומיניום לפרוייקט ציבורי


פרגולות אלומיניום : العريشة الألومنيوم

 

מאווררי תקרה לפרגולה - שקטים ומעוצבים

מאוורר תקרה לפרגולה

כולנו יודעים כמה הקיץ הישראלי יכול להיות סיוט. אנחנו רוצים שיהיה כמה שיותר נעים, בבית או בחצר. בדיוק בגלל זה ובגלל עוד כמה סיבות שתכף נמנה, מומלץ להתקין מאוורר בבית ולא מזגן. מהן הסיבות? להלן:

* מזגן הרבה פחות חסכוני בחשמל, ולכן הוא מזיק לסביבה וגם יקר יותר. כלומר, במקום 60 ואט של מאווררי תקרה לפרגולה או לבית, מזגן צורך 1000 ואט! זה משמעותית מזהם יותר ומשמעותית יקר יותר בחשבון.

* התקנה של מזגן בפרגולה או בחצר היא מסובכת מאד, שכן מדובר במקום שאינו סגור הרמטית, ולכן הוא מבזבז הרבה אנרגיה. בנוסף, לא קל להתקין אותו על קירות ארעיים שאינם בהכרח חזקים לשאת את המנוע, החיווט, הצינורות ועוד. אם מדובר במזגן פשוט שאינו עובד בפעולה שקטה, הוא יעשה רעש שהקירות הדקים של הפרגולה לא יבודדו.

* מאווררי תקרה לפרגולה או לבית הם פשוטים להתקנה על ידי בעל מקצוע, והם זולים משמעותית כמוצר מהמזגן. מזגנים עולים בין 2,000-10,000 שקלים. מאוורר טוב עולה 500 שקל בערך. הם גם מקררים בצורה אחידה יותר, מקפיאה פחות.

אני רוצה לעבוד בחצר / בפרגולה... מה עושים בלי מזגן?!

את המזגן תשאירו לבית! הוא מצוין למקום סגור, מבודד, שיכול לשאת את המשקל, ההוצאה, הרעש והתחזוקה. עבור הפרגולה או החצר שלכם מספיק בהחלט מאוורר. העיקר שתוכלו לשבת בכיף בחצר. בנוסף, הם גם שקטים מאד ומגיעים בשלל עיצובים איכותיים, שיכולים להוסיף שמחת חיים לפרגולה / מחסן / סדנת עבודה שלכם. העבודה השקטה מאפשרת לנו לעבוד שם, בשקט, בלי רעשים מונוטוניים מעצבנים, שיעשה המזגן למשל. בנוסף, הם עדינים באוורור שלהם – כך שלא יעיפו לכם את כל הדפים.

מאוורר תקרה לפרגולת אלומיניום

מאוורר תקרה לפרגולת אלומיניום

איך בוחרים את המודל המתאים?

ישנם שלושה סוגים של מאווררי תקרה לפרגולה – האחד, מתאים לאזור סגור ויבש, מתאים לבית. השני – מאוורר המתאים לאזור לח אך לא רטוב, יתאימו לפרגולה שעשויה אלומיניום בלבד. עץ אינו מבודד דיו. את הסוג הזה אפשר להשיג גם עם חיישנים לטובת הפעלה מרחוק. השלישי - מאוורר מוגן מים שמתאים גם לפרגולות שלא מבודדות כל כך טוב, כמו פרגולת עץ. אותם אי אפשר להשיג עם חיישנים כי הם פשוט לא ממוגנים מגשם, למשל. הסוגים האלו מגיעים בשלל מודלים, עם עיצובים וגדלים שונים וכמובן תקציבים שונים, אבל כך או כך, לא מדובר בהוצאה יקרה מאד. התקנתם פרגולה או שאתם מעוניינים באחד הדגמים הללו לחצר שלכם? מעולה. פשוט גשו לחנות הקרובה כדי להתייעץ עם מומחה!

פרגולת עץ או פרגולת אלומיניום ? למה לתחזק עץ כשאפשר בלי ? אנחנו ממליצים לכן פרגולת אלומיניום 

בתמונה - פרגולת עץ- פרגולה מאוד נפוצה בעבר .! עם הזמן הפרגולה המתבקשת היא פרגולת אלומיניום לגינה או למרפסת !

חוק הפרגולות - פטור מהיתר בניה לפי ערים : פרגולות בירושלים | פרגולות בנתניה | פרגולות בחיפה | פרגולות בתל אביב | פרגולות בעמק יזרעל | פרגולות בגליל התחתון - ל

תנאים מרחביים והנחיות לפטור מהיתר צרו קשרjue