| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

פרגולה חשמלית : פרגולות חשמליות

פרגולה מתכוננת שנפתחת ונסגרת על ידי שלט

פרגולה חשמלית

מה זה בדיוק פרגולה חשמלית?

המילה פרגולה בדרך כלל מעלה אצלנו את האסוציאציה של אותן פרגולות עשויות עץ עם כיסוי של רעפים אדומים, אותן פרגולות שהיוו את אבן היסוד של עולם הפרגולות, והיו הראשונות שהותקנו בבתי ישראל. יחד עם זאת, היום, כאשר מדברים על פרגולות מדברים על עולם רחב הרבה יותר, הן מבחינת אפשרויות העיצוב והן מבחינת אפשרויות השימוש. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא פרגולה חשמלית. פרגולה זו היא למעשה סוכך גדול שניתן לפרוש ולקפל אותו, או להניע אותו מפינה לפינה בצורה חשמלית ובלחיצת כפתור.

תמונה של פרגולה חשמליתכיסוי מושלם לכל אורך שעות השמש

היתרונות של כך הם עצומים. כל מי שיושב ביום קייצי תחת פרגולה, יודע היטב שבמקרים רבים הפרגולה אינה מספקת צל מלא לכל אורך שעות היום, וישנן זוויות לא מעטות שכאשר השמש זורחת מהן, הפרגולה אינה ממלאת את תפקידה, וחלקים גדולים מהגינה, המרפסת או כל שטח אחר שאמורה הפרגולה לכסות, אינם באמת מוצלים. פרגולה חשמלית מאפשרת לכם להניע את הפרגולה בלחיצת כפתור פשוטה, ממקום למקום כך שלאורך כל שעות הישיבה שלכם בגינה תוכלו ליהנות מצל מלא, ולא משנה מהיכן מגיעה השמש.

מבט נוסף לפרגולה חשמלית


קיפול של הפרגולה לחלוטין

בנוסף לכך, יכולים להיות מקרים רבים בהם דווקא תרצו להיחשף לשמש, ולהסיר לכאורה את הפרגולה ממקומה. כאשר מדובר על פרגולה קבועה אין ביכולתכם לעשות זאת, אבל עם פרגולה חשמלית תוכלו לקפל לחלוטין את הפרגולה ולחשוף את הגינה אל קרני השמש. קל לראות שמדובר על פתרון המעניק לכם גמישות רבה, שאינה קיימת כלל כאשר מדובר על פרגולה קבועה.

התקנה פשוטה ויכולת שימוש בחומרים מגוונים

האם הנוחות הזאת אומרת שתצטרכו לשלם יותר כסף? לאו דווקא. בניית פרגולה קבועה יכולה להיות עניין יקר מאוד מאחר והיא עשויה עץ, רעפים ואלמנטים כבדים אחרים הדורשים התקנה מקצועית ומאסיבית. לעומת זאת פרגולות חשמליות מאפשרות לעשות שימוש גם בחומרים קלים כמו פלסטיק, אלומיניום, בד וכדומה מה שהופך את ההתקנה שלהן למאוד קלה וטריוויאלית, ומוזילה גם את העלות שלהן בגין שימוש בחומרים זולים יותר. כדאי פשוט להגיע לחנות מקצועית ולבחון את הדברים אחד לאחד.

פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית