| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

יצרן שלטים - יצרנית שלטים מאלומיניום

אם אתם מחפשים שלט לעסק, לבית או לכל מטרה אחרת, כדאי שתדעו שעולם השלטים עבר תהליך משמעותי של פיתוח מאז שלטי המתכת שהיו תלויים מעל כל בית עסק, חציים דהויים וחציים חלודים. היום מרבית השלטים מיוצרים משני חומרי גלם עיקריים: פלסטיק או אלומיניום. שני חומרים אלה הם חומרים עמידים מאוד בתנאים של לחות, רטיבות וקור, ואלומיניום גם עמיד מאוד בתנאים של חום עז וקרינת שמש ישירה, בניגוד לפלסטיק שלאורך שנים יכול להראות סימני שחיקה ממשיים בתנאים של חום וקרינת שמש.

תכנון השלט והעיצוב הגרפי

בהזמנת שלט לבית או לעסק, אתם רוצים להתחיל בתכנון ועיצוב השלט, ואת זה מומלץ לעשות בליווי איש מקצוע המתמחה בעיצוב גרפי. האופן בו אתם מציגים את המסר, שילובי הצבעים, גודל האותיות וכדומה, לכל אלה ישנה חשיבות רבה, וקביעת הפרמטרים הללו מבוצעת על פי כללים מקצועיים, ולא על פי טעם אישי או כשרון. איש מקצוע יוכל לבנות עבורכם את העיצוב המיטבי, ואותו תוכלו לשכור באופן פרטי, או להיעזר במעצבים של יצרן שלטים מקצועי.

שלטי אלומיניום – חזקים, עמידים לאורך זמן ובכל מזג אוויר

בהמשך לכך, אתם רוצים לבחון את סוגי השלטים הזמינים, וכאמור, שלטים מאלומיניום הם השלטים העמידים ביותר והאיכותיים ביותר, שלטים שיכולים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות, ולהעביר את המסר המופיע על גבי השלט בצורה מכובדת לאורך שנים. שלטים אלה מיוצרים מלוח אלומיניום שעובר עיבוד ראשוני להחלקה וליטוש, ועל גביו מודבקת מדבקת ויניל או PVC עמידה, שעליה מודפסת הגרפיקה שאמורה להופיע על השלט כפי שהכנתם אותה בשלב הראשון.

ייצור השלט והטמעת הגרפיקה

יצרנית שלטים מאלומיניום מציעה שירות הכנת שלטים מאלומיניום, ובמסגרת זו מציעה החברה מגוון רחב של שלטים בכל גודל ובכל פרופורציה, עם שלל אפשרויות לשילוב העיצוב הגרפי, לרבות הדבקת מדבקת ויניל או PVC, הדפסה ישירה על לוח האלומיניום, חריטה על הלוח וצביעה מקצועית, שילוב של הדבקות עץ ולוחות פולימריים מובלטים ועוד מגוון רחב של אפשרויות עיצוב בהן מתמחה.