| פורטל אלומיןA : אלומיניום : Aluminium

שער חשמלי עם מצלמת LPR 

– לאיזה עסקים זה מתאים?

ניהול עסקים דורש בין השאר תפעול של המשרד והמתחם הקרוב אליו. כאשר אנחנו מנהלים מפעל גדול אנחנו צריכים לדעת לתפעל את המתחם של המפעל באופן יעיל ונכון. אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו מתפעלים מתחם תעשייתי הוא דרכי הכניסה והגישה שיש אליו. כאשר למפעל שלנו יש שערים חשוב שנדע להחליט איך ניתן לתת משערים אלו גישה פנימה והחוצה מהמפעל שלנו. התקנה של שער חשמלי עם מצלמת LPR יכולה לאפשר לנו ליהנות מגישה נוחה החוצה ופנימה מהמפעל שלנו. מערכת מיוחדת זו מזהה את לוחות הרישוי של מכוניות שבאות בשערי המפעל והיא בוחרת לפתוח את השער רק למכוניות שקיבלו לכך הרשאה מראש.

שער חשמלי עם מצלמתLPR – איך זה יגביר את תחושת הביטחון של העובדים שלנו?

התקנה של שער חשמלי עם מצלמתLPR יכולה לאפשר לנו להגביר את תחושת הביטחון של העובדים שלנו ולהפוך את המפעל שלנו למקום שיש בו ביטחון מרבי. חשוב שנאבטח את שטח המפעל שלנו כי כך העובדים שלנו יכולים לבצע את התפקיד שלהם באופן טוב יותר. כאשר אנחנו מתקינים שער חשמלי במפעל שלנו כדאי לנו לבחור להתקין בצמוד אליו גם מערכות בקרה מתוחכמות כי כך נוכל להפיק רווח רב יותר מהשער ויהיה לנו קל יותר לשלוט בפתיחה ובסגירה שלו.

שער חשמלי עם מצלמתLPR – איך זה יגביר את תחושת הביטחון של הלקוחות שלנו?

התקנת שער חשמלי זה מעשה חכם. אם אנחנו רוצים להתקין שער איכותי למפעל שלנו כדאי לנו להתקין שער חשמלי עם מצלמת LPR שער זה יגביר לא רק את תחושת הביטחון של העובדים שלנו אלא גם את תחושת הביטחון של הלקוחות. בעולם העסקים תחושת ביטחון שווה הרבה מאוד והיא יכולה לאפשר לנו להפוך את מקום העבודה שלנו למקום שמזוהה עם ביטחון. ככל שנעשה יותר פעולות לשם הגברת הביטחון במפעל שלנו כך המפעל שלנו יהיה יותר מוגן וגם נוכל להפיק ממנו רווחים גבוהים יותר באופן משמעותי.

לפרטים נוספים חפשו עופר שערים חשמליים בגוגל