מהם חלונות אלומיניום? מדוע חשוב לבחור בחלונות איכותיים ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר? מדוע איכותו של החלון חשובה בכל פרמטר, ואינה מסתכמת רק בטיב הזגוגית? כאן – נספק לכם את כל המידע שיסייע לכם לבחור חלונות אלומיניום איכותיים ביותר, אשר לא תצטערו על אף חלק שתבחרו בקרבם. חלונות אלו ישמרו לכם על הבית, יבודדו אותו אקוסטית ויספקו בידוד יסודי וטוב נגד השפעות אקלימיות.

פרופיל החלון

חשוב לבחור בפרופיל מחומר איכותי, המשלב עמידות ויכולת בידוד. אלומיניום הוא החומר מספר אחת בתחום שכן הוא לא מחליד ויכול לשמש כפרופיל חוץ מהמעלה הראשונה. בנוסף, הוא ידוע כמבודד טוב, שלא כמו ברזל ומתכות אחרות שנחשבות למבודדות ברמה גבוהה פחות. על כן, ניתן לומר כי פרופיל אלומיניום יסייע לכם עיצובית – בכך שלא יחליד ויישמר כחדש כל תקופת השימוש, וגם יסייע לבודד את ביתכם.

איכות הזגוגית

מומלץ מאד להשתמש בזגוגית בעלת שכבה כפולה: הן הזגוגית החיצונית והן הפנימית מעובות בשכבה שכזו: צמד זגוגיות בהדבקת דבק וחול ביניהן המאפשרות לכם בידוד מן המעלה הראשונה. מומלץ לבחור בזגוגית אשר יוצרה על ידי פירמות מובילות בתחום החלונות.

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות היא פעולה נדרשת, שכן לא תאמינו איזה נוף אתם מפסידים כל אימת שהחלון מלוכלך, ויתרה מכך: לעתים לא הזגוגית והחלקים הבולטים הם שמלוכלכים אלא חלקים פנימיים המקשים את סגירתו ופתיחתו של החלון כל עוד הם אינם נקיים. על כן, חשוב לדאוג לסיוע מקצועי בניקיון החלונות שלכם: עובדי גובה וסנפלינג שיפרקו לכם את החלונות וינקו אותם.

חלונות אלומיניום – הבטוחים ביותר בשוק

לא בכדי כתבנו פסקה זו כעת. בקודמת, דיברנו על הצורך בניקיון תקופתי של החלונות, כולל ניקיון של חלקי פרופיל פנימיים שמצריך את פירוק החלון וסורג לחלון אם יש. אבל עיקר הליקויים והלכלוכים מסוג זה נובע מחלודה, ובפרופיל אלומיניום לא רק שאין חלודה, בקושי יש עליו קורוזיה. לכן, חלונות אלומיניום לא רק שכמעט לא יצריכו שירות ניקיון חיצוני, גם פעילות תחזוקה בסיסית לא תידרש, להוציא זוטות כמו הסרת אבק במידה ואתם גרים בקומות הנמוכות או בבית צמוד קרקע.