בואו ניזכר לרגע בתחושה שמלווה אותנו כאשר אנו נכנסים הביתה בחודשים יוני עד ספטמבר. קייטנות, ריצות, חופש גדול, קניות, ימי הולדת, חתונות והכל באוויר הלח, החם, הדביק והלעתים אפילו מורט עצבים והכל כתוצאה מהקיץ הישראלי הים תיכוני. אז לא כולנו ילדים של עובדי חברת חשמל ורובנו ממש לא יכולים להרשות לעצמנו להשאיר את המזגן דולק ככה סתם כשאנחנו לא בבית ובטח שלא לאפשר לו לדלוק 24/7.

יש פתרון! מאווררי תקרה אותם נפזר בבית בחללים השונים יאפשרו לנו מצד אחד להפחית משמעותית את עלויות צריכת החשמל בחודשי הקיץ ומצד שני להנות מאוויר טבעי יותר, בריא יותר ונעים הרבה יותר. התקנת מאווררי תקרה מסייעת לנו להפחית משמעותית את צריכת החשמל… מדוע? משום שברגע שהתקנו מאוורר תקרה אנו יכולים אוטומטית להעלות את הטמפרטורה במקום 22 מעלות לדוגמא ל-24 מעלות, זאת משום שהמאוורר מפזר את האוויר הקר בחלל ומאפשר לשמור על החדר קר לאורך זמן, זאת מבלי לנצל את העוצמות הגבוהות של המזגן וכאן החיסכון שלכם!. מדובר בפתרון אקולוגי, ידידותית לסביבה שיוצר אוויר טבעי. זכרו! מחקרים מראים כי כשהטמפרטורה בחלל נוחה, זה משפיע לחיוב על מצב הרוח שלנו ולכן חשוב לוודא שבחודשי הקיץ כל החללים בבית מאופיינים בטמפרטורה אופטימלית שמאפשרת לנו ולילדים לבצע את כל הפעולות אותן אנו מבצעים בנעימות בין אם זה משחק, ריקוד, לימודים, בישולים, קריאה, שינה ועוד.

מאווררי תקרה – כל חדר עם המאוורר שלו

לאחר שתנסו להתקין מאוורר תקרה בחדר אחד, לא תבינו איך הרשתם לעצמכם לוותר על התענוג הזה במשך כל כך הרבה שנים. מלבד היותו של המאוורר מעניק לנו פתרון צינון אופטימלי בחודשי הקיץ שזה יתרון מטורף בפני עצמו, בחודשי החורף

הוא מפזר את החום שהמזגן או אלמנט החימום פולט וכך שוב גם בחורף אנו נהנים מחיסכון אדיר באנרגיה.

אז איפה כדאי להתקין מאווררי תקרה?

בכל חדר! אמנם זה נראה בהתחלה כמו הוצאה אבל למעשה בטווח הקצר ובטווח הארוך אתם חוסכים מאות ואלפי שקלים בחודש.

* מאוורר תקרה במטבח – התנור והגז פולטים חום אדיר. בקיץ קשה מאוד לתא את השילוב של החום והלחות בחוץ עם החום הנפלט על ידי מכשירי החשמל. מאוורר תקרה למטבח למעשה יאפשר לנו לפזר את החום הזה, ובמידה והמזגן עובד, לפזר את הקור בצורה טובה יותר.

* מאוורר תקרה בחדר שינה – כייף כל כך. לקרוא ספר, לצפות בטלוויזיה, לשמוע מוזיקה כאשר מאורר תקרה בחדר שינה מעל המיטה מוצב המאוורר כפריט עיצובי שגם מעניק לנו אור וגם מספק לנו אוויר טבעי מושלם.

* מאוורר תקרה בחדר הילדים – לא רק שמדובר במוצר סופר בטיחותי, בזכות מאוורר בחדרים ילדים –  הילדים שלכם יירדמו בחודשי הקיץ מהר יותר בזכות המאוורר וירגישו את האוויר המלטף על פניהם.