למה בכלל צריך להתקין סורגים לחלון? למה צריך לחסום את הפתחים השונים בבית? הרי מלכתחילה נבנו החלונות כפתחים בבית הסגור, אז מדוע לחסום אותם? אז זהו שחלונות אינם מוגדרים כפתח למעבר בני אדם או חפצים, אלא כפתח למעבר אוויר, ובמרבית המקרים, מעבר של בני אדם דרך חלון, עלול להיגמר באסון כבד. סורגים הם הדרך הטובה ביותר לספק לכם הגנה מפני מעבר בני אדם דרך החלון מה שיכול להתבטא כנפילה במעבר החוצה, או כפריצה לבית במעבר פנימה, ובמקביל לשמר את הערך שלשמו נבנה החלון, מעבר חופשי של אוויר או שפשוט תחסמו את החלון בקיר בטון ותתקינו מאווררי תקרה.

סיבות מגוונות וכולן סביב נושא הבטיחות והבטחון האישי

הסיבות להתקנת סורגים לחלון יכולות להיות שונות ומגוונות, אך הן תמיד נסובות סביב נושא הבטיחות והבטחון. עבור בית קרקע למשל, הסיבה העיקרית להתקנת סורגים תהיה הגנה מפני חדירה בלתי רצויה לבית, הגנה מפני פריצה לבית. עבור דירה הממוקמת בקומה גבוהה, הסיבה העיקרית להתקנת סורגים תהיה דווקא הגנה מפני נפילה של ילד או מבוגר, או נפילה של חפצים שלא אמורים ליפול מחלון דירה גבוהה. עם השנים, הפכו הסורגים לסטנדרט כמעט בכל בית, כל אחד מהסיבות שלו, ובהתאם לכך גם לפריט עיצובי התורם למראה החיצוני של הבית. כיום, ניתן למצוא סורגים במגוון רחב של עיצובים וצבעים, ולעשות בהם שימוש על מנת להעביר מסר עיצובי.

סורגים איכותיים והתקנה מקצועית

אחרי שאמרנו את זה, אם אתם רוצים להתקין סורגים לחלון, אתם רוצים לוודא שאתם מבצעים את זה באמצעות איש מקצוע מיומן, מקצועי ובעל ניסיון. התקנה לא נכונה של סורגים יכולה להוביל לאסונות קשים, מאחר והסורג גורם לנו להתנהג כאילו הוא חזק, אך אם הוא אינו חזק, ההשלכות יכולות להיות קשות. כדאי תמיד לבחור איש מקצוע בעל המלצות שאתם יכולים לקבל מחברים, בני משפחה או מכרים, וכדאי גם למצוא מקום שיוכל לספק לכם סורגים איכותיים, בעלי החיזוקים הנדרשים, ואשר בנויים בצורה כזאת שתעניק לכם מקסימום בטיחות במקסימום אסתטיקה. כמו כן, חשוב לא לשכוח, שבחלון השירות שלכם ממנו אתם תולים את הכביסה, אתם רוצים סורג נפתח בדומה לפרגולה חשמלית שנפתחת ונסגרת.

להתקנת סורגים צרו קשר עם חברת טרלידור