כמעט כל הורה מכיר את ההרגשה הזאת, את השילוב שבין דאגה לילדים לבין תחושת האחריות שאיננה נגמרת. ההרגשה הזאת עזה במיוחד כאשר יש ילדים קטנים בבית, אבל היא ממשיכה ומלווה אותנו גם הלאה, כל החיים. אם אתם הורים לילדים, בפרט ילדים קטנים או לפעוטות, הורידו לעצמכם דאגה אחת מהראש והתקינו בבית סורגים בטיחותיים למניעת נפילה מהחלון. אם תרצו פתרון מצוין, שגם שומר על הילדים וגם שומר על רמה אסתטית גבוהה ללא פשרות, כדאי לכם להכיר את הפתרון החדש מבית טרלידור. הפתרון מבוסס על סורגים שקופים לחלונות הבית – אף על פי שכמעט אין מבחינים בהם, הם יבטיחו את שלומם של היקרים לכם.

פוליקרבונט במקום פלדה

פלדה או אלומיניום הם חומרים טובים, חזקים ושימושיים. הבעיה היא שכאשר עושים בהם שימוש ליצירת סורגים, עלול להתלוות לכך מראה שאינו חביב כל כך. מי שאינו רוצה להפוך את הבית או את חדר הילדים למקום המסורג בדומה לבית מעצר או לבית כלא, ימצא בסורגים השקופים את הפתרון הראוי והמתאים ביותר.

איך הצליחו בחברת טרלידור לייצר סורגים שקופים, כאלה שכמעט לא ניתן לראות בעין? הדבר נעשה באמצעות שימוש בחומר פלסטי חזק, מתקדם ואיכותי שנקרא פוליקרבונט. חומר פלסטי מסוג זה ניתן לעבד כך שהוא יהיה חזק מאוד ויוכל להתאים לסורגי איכות ברמה גבוהה. יחד עם זאת, מדובר בחומר שקוף להפליא, לא פחות מזכוכית שקופה בדרגת צלילות גבוהה.

פתרון שקוף ואופטימלי

כמו יתר מוצרי האיכות של טרלידור, גם הסורגים השקופים מיוצרים בתשומת לב גבוהה, על פי תקני איכות ובקריטריונים של מקצועיות ללא פשרות. הסורגים שפותחו מבוססים על פסים אופקיים בלבד, המרוחקים זה מזה באופן מדויק ואופטימלי. הם יכולים להתאים לחדר הילדים, אך הם משתלבים נהדר גם בחדרים אחרים כגון חדר ההורים, חדר המשחקים, הסלון, ממ"ד וכיוצא באלה. רוצים ליהנות מסורגים שאינם חוסמים לכם את אור השמש ושאינם מפריעים בעיניים? בטחון הילדים חשוב לכם? סורגים שקופים לחלונות הבית מבית טרלידור ישביעו את רצונכם וישמרו על ילדיכם.