התקנת סורגים בבית היא צעד נבון, חשוב ובטוח. עם זאת, יש כאלה שמרגישים חוסר נעימות מסוים שנובע מההרגשה המחניקה שיוצרים סורגים סטנדרטיים, כאלה שעשויים ברזל או אלומיניום. יש כאלה שעבורם אפילו הסורגים המתקפלים אינם מהווים פתרון מתאים, שכן הם חשים שהם עשויים לשכוח אותם פתוחים דווקא בזמן הלא נכון. אז מה הפתרון? לחברת טרלידור יש פתרון מצוין שמתאים לכל מי שאינו אוהב את המראה המסורג. הפתרון הזה נקרא באופן הפשוט והברור ביותר – סורגים שקופים. זה פתרון שקוף ובטוח. גם כאשר הם שם, מרגישים שהם אינם.

אפשר ליהנות מהנוף

מרבית האנשים שיתבקשו לצייר בית, יעדיפו לצייר בית פרטי קטן ויפה, עם גג אדום ועם חלון המשקיף לגינה. בציור מסוג זה לא יופיעו סורגים, שכן המראה שלהם פוגע, ללא ספק, בתחושת הפסטורליות שהתמונה תשקף. אך המציאות איננה ציור ובבית מומלץ לא לוותר על סורגים. החידוש של טרלידור יאפשר גם לכם להרגיש בטוחים בלי שהסורגים יסתירו לכם את הנוף. הסורגים השקופים עשויים מפוליקרבונט – חומר מיוחד, חזק, עמיד וגם שקוף כמו זכוכית צלולה. אחרי ההתקנה, די מהר מתרגלים למראה הזה ואפשר לשכוח שהחלון מסורג. אפשר להשקיף החוצה ללא כל קושי, אפשר ליהנות ממראה צמרות העצים או המבנים הרחוקים או ההרים. לא משנה אם בחוץ ישנו נוף טבעי או אורבני, הפתרון השקוף הוא הטבעי ביותר והיפה ביותר דווקא מכיוון שקל כל כך להתעלם מנוכחותו.

בטחון הילדים במקום הראשון

התקנה של סורגים איכותיים חשובה מאוד, שכן הם מונעים מילד סקרן או מפעוט חסר מנוח לאבד את שיווי המשקל וליפול מהחלון, בדיוק כשאחד המבוגרים אינו נמצא בסביבה. כל הורה יודע שלא ניתן להשגיח על הקטנטנים בכל רגע ורגע, עשרים וארבע שעות ביממה. אז האם גם מבחינה זאת מהווים הסורגים השקופים של טרלידור את הפתרון הנכון? מסתבר שזה בדיוק המצב. מדובר בסורגים שמיוצרים ומותקנים באופן הידידותי והממוגן ביותר, שמתאים גם לילדים. אלו סורגים אופקיים בלבד, שהמרווח ביניהם מוגדר במיוחד כדי למנוע סכנה או נפילה. עבור מי שמבין שבטיחות הילדים היא במקום הראשון וגם רוצה מראה שקוף וטבעי – טבעי לבחור בסורגים של טרלידור.